FANDOM


Small triquetra Czarodziejki Wiki jest bezpłatnym, publicznym oraz wspólnym projektem dla wszystkich, aby pomóc stworzyć encyklopedię hitu telewizyjnego „Czarodziejki”.
Jesteśmy w trakcie rozbudowywania Wiki, mamy już 839 artykułów.
Jeśli chcesz pomóc Nam w rozbudowywaniu Wiki - załóż konto i zacznij edytować!
Small triquetra

G ówni bohaterowie
Drugoplanowi bohaterowie
Polecany artyku
WoogymanSpell

Zaklęcie Odegnania Woogymana — zaklęcie zapisane w Księdze Cieni przez Phoebe Halliwell. Stworzone, natomiast zostało przez Penny Halliwell, gdy Czarodziejki były jeszcze małymi dziewczynkami. Zaklęcie zostało zapisane w Księdze Cieni kilkanaście lat później w 1998 po ataku Woogymana, przez Phoebe.

Polecany bohater
2x04-Dan

Dan Gordon — był śmiertelnikiem i sąsiadem sióstr Halliwell, który przez jakiś czas był w związku z Piper Halliwell. Dan kiedyś grał w baseball w drużynie Seattle Mariners, dopóki nie uszkodził sobie kolana, później pracował w branży budowniczej. Przeniósł się do San Francisco, gdzie miał pracę wraz ze swoją siostrzenicą Jenny Gordon, której rodzice przenieśli się do Arabii Saudyjskiej ze względu na wykonywany zawód.

Polecana moc
4x06-EnchatressAerokinesis2

Aerokineza — zdolność do tworzenia wiatru i manipulowania ruchem. Skutki tej mocy różnią się w zależności od siły magicznej istoty i zakresu jej mocy. Jest to również jedna z pięciu elementarnych mocy związanych z żywiołami. Może być również używana w postaci atmokinezy.

Polecany odcinek
Piper first blowing up

Wyjście awaryjne — piętnasty odcinek trzeciego sezony. Cole jest poddawany torturom w Podziemiach. W ten sposób demony sprawdzają jego lojalność wobec Bractwa. Tymczasem Phoebe martwi się, że Cole nie wraca z misji. Czarodziejka nie podejrzewa, że mentor jej ukochanego snuje plan przeciągnięcia Cole'a na ciemną stronę. Ukochany Phoebe powraca na ziemię jako demon, który ma unicestwić Czarodziejki.

Polecany obraz
Tumblr np0xaiQvC41rerzc4o4 400
Temat:

Powiązane Artykuły:

Współpraca

200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png 200px-Wiki-wordmark.png

Nadchodzące wydanie
The Reason

Numer #20 | Sezon 10

Charmed-10x20-the-reason

The Reason jest 20 numerem z serii: Czarodziejki Komiks | Sezon 10 opublikowany przez Zenescope Entertainment | Data wydania w Anglii: 14 września, 2016 | Data wydania w Polsce: Brak


Poprzedni: Something Old, Something Prue
Następny: None

Nieznanie tłumaczenie tytułów komiksu
Polecany cytat

Księżniczka: Jak się tu dostałyście?
Phoebe: Z Disneylandu. To taka kraina z dalekiej przyszłości.

—Odcinek Pamiętna Bajka

Polecane wideo
Ankieta
Kto poza Czarodziejkami jest Twoją ulubioną postacią?
 
11
 
4
 
3
 
1
 
29
 
39
 
3
 
10
 
1
 
6
 
4
 
4
 
3
 

Ankieta stworzona dnia cze 29, 2016, o godzinie 13:54.
Oddanych głosów: 118
Śledź nas
FacebookLogo
Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy lub czegoś nie rozumiesz, skontaktuj się z administratorem Wiki, którym jest Mooncher. On powie Ci co zrobić.

Regulamin

Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zasadami.

Czat
Statystki
839stron na tej wiki
7361grafik na tej wiki
46 796edycji na tej wiki
1aktywnych edytorów


Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.