Czarodziejki Wiki
Advertisement
Czarodziejki
Księga Cieni
Posiadłość Halliwellów
Początek...

Czarodziejki

Przeczytaj więcej o jednym z najlepszych seriali wszechczasów.

Więcej >

Księga Cieni

Dowiedz się więcej o potężnej Księdze stworzonej przez Czarownice rodu Warren.

Więcej >

Posiadłość Halliwellów

Wejdź do środka, rozejrzyj się i dowiedz się więcej o historii domu rodziny Halliwell.

Więcej >

Początek...

Pamiętasz jak to wszystko się zaczęło? Przenieś się pamięcią do pierwszego sezonu!

Więcej >

Czarodziejki
Księga Cieni
Posiadłość Halliwellów
Początek...
Small triquetra Czarodziejki Wiki jest bezpłatnym, publicznym oraz wspólnym projektem dla wszystkich, aby pomóc stworzyć encyklopedię hitu telewizyjnego „Czarodziejki”.
Jesteśmy w trakcie rozbudowywania Wiki, mamy już 838 artykułów.
Jeśli chcesz pomóc Nam w rozbudowywaniu Wiki - załóż konto i zacznij edytować!
Small triquetra

G ówni bohaterowie
300x
Polecany artyku
Zaklęcie odegnania Woogymana

Zaklęcie odegnania Woogymana — zaklęcie zapisane w Księdze Cieni przez Phoebe Halliwell. Stworzone, natomiast zostało przez Penny Halliwell, gdy Czarodziejki były jeszcze małymi dziewczynkami. Zaklęcie zostało zapisane w Księdze Cieni kilkanaście lat później w 1998 po ataku Woogymana, przez Phoebe.

Polecany bohater
2x04-Dan

Dan Gordon — był śmiertelnikiem i sąsiadem sióstr Halliwell, który przez jakiś czas był w związku z Piper Halliwell. Dan kiedyś grał w baseball w drużynie Seattle Mariners, dopóki nie uszkodził sobie kolana, później pracował w branży budowniczej. Przeniósł się do San Francisco, gdzie miał pracę wraz ze swoją siostrzenicą Jenny Gordon, której rodzice przenieśli się do Arabii Saudyjskiej ze względu na wykonywany zawód.

Polecana moc
4x06-EnchatressAerokinesis2

Aerokineza — zdolność do tworzenia wiatru i manipulowania ruchem. Skutki tej mocy różnią się w zależności od siły magicznej istoty i zakresu jej mocy. Jest to również jedna z pięciu elementarnych mocy związanych z żywiołami. Może być również używana w postaci atmokinezy.

Polecany odcinek
Piper first blowing up

Wyjście awaryjne — piętnasty odcinek trzeciego sezony. Cole jest poddawany torturom w Podziemiach. W ten sposób demony sprawdzają jego lojalność wobec Bractwa. Tymczasem Phoebe martwi się, że Cole nie wraca z misji. Czarodziejka nie podejrzewa, że mentor jej ukochanego snuje plan przeciągnięcia Cole'a na ciemną stronę. Ukochany Phoebe powraca na ziemię jako demon, który ma unicestwić Czarodziejki.

Polecany obraz
Tumblr np0xaiQvC41rerzc4o4 400
Temat:

Powiązane Artykuły:

Współpraca
250
Czy wiesz, że…?
Shannen Doherty 1
13 lipca 2024 roku świat stracił Shannen Doherty, ikonę lat 90. i gwiazdę „Beverly Hills, 90210”. 53-letnia aktorka przegrała walkę z rakiem piersi, z którym zmagała się od 2015 roku. Mimo choroby Doherty dzieliła się z fanami swoją historią, dając im nadzieję i wsparcie. Do końca zachowała optymizm i chęć życia. Jej śmierć to ogromna strata dla świata filmu i telewizji, ale także dla wszystkich, którzy cenili jej talent, odwagę i silny charakter. Shannen Doherty na zawsze pozostanie w pamięci jako inspirująca osobowość.
Przeczytaj więcej o…
Polecany cytat

Księżniczka: Jak się tu dostałyście?
Phoebe: Z Disneylandu. To taka kraina z dalekiej przyszłości.

—Odcinek Pamiętna Bajka

Polecane wideo
Śledź nas
FacebookLogo
Pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy lub czegoś nie rozumiesz, skontaktuj się z administratorem Wiki, którym jest Mooncher. On powie Ci co zrobić.

Regulamin

Zanim rozpoczniesz pracę zapoznaj się z zasadami.

Czat
<chat/>
Statystki
838stron na tej wiki
7373grafik na tej wiki
48 963edycji na tej wiki
1aktywnych edytorów


Advertisement